• RSS
 • Delicious
 • Digg
 • Facebook
 • Twitter

ZTE Blade Froyo Overview

Posted on February/6/2011 | Categories: Videos 12 Comments


Rom: Japanese Jellyfisk RLS 7 by kalt-kaffe with AHB OC, HW UI, CPU OC@710MHz Apps used: Beautiful Widgets, System Info Widget, Launcher Pro Plus, Quadrant Standard, Asphalt 5 HD. More: modaco(dot)pl

Did you like this? Share it:
Tags: , , ,

12 Responses so far.

 1. wheezleful says:

  @TheCaanHU haha =D

 2. TheCaanHU says:

  Co za asy:)

 3. arpakyna says:

  That’s a bullshit score, but I do get 865 at 728 Mhz, rom without buggy stagefright enabled. Weird score considering I get only 641 without overclocking.

  Quadrant not to be trusted, imo.

 4. Toldziu says:

  Nova nie działa. Większość gier gameloftu działa. Problem pojawia się dopiero przy Gangstar, trzeba mieć odpowiednią wersję, do tego w żaden sposób nie da się odpalić Let’s Golf 2, ale jedynka działa. Co do rozróżnienia, wersja z 256mb jest bodaj tylko w japonii czy chinach i można ją odblokować na 512mb. Filmy avi odtwarzają się bez scinania, zależnie od odtwarzacza.

 5. okonez14 says:

  A probowales moze gier takich jak NOVA itp od gameloftu? Wiesz moze jak poznac wersje 512mb? Ponoc wszystkie z napisaem ZTE nad wyswietlaczem maja 512mb, ale nie jestem tego pewien. A jak jest z filmami nieprzekonwertowanymi? Da sie odpalic najzwyklejsze avi 700mb bez scinania?

 6. Toldziu says:

  Tak, 512mb ram. Angry Birds nie zacina się praktycznie na każdej częstotliwości, chociaż na standardzie lubi czasem pomyśleć przy większych mapach. Nie mniej przy 652< działa bardzo ładnie.

 7. okonez14 says:

  To jest wersja z 512 MB RAM? Mógłbyś powiedziec jak na nim chodzą gry takie jak angry birds po overclockingu?

 8. kakaPi3 says:

  POMOCY! Mam maly problem… Otoz mam ZTE od tygodnia, a juz zauwazylem pewne niedogodnosci.
  Mam problem z grami korzystajacymi z akcelerometru. Taki Asphalt 5 chodzi mi pieknie, jesli odpalam go… Poruszajac moja komorka. A to musze obrocic, a to, a tamto… Rzadko kiedy udaje mi sie wlaczyc poprawnie gre… Bylo tak na 2.1 z playa, jak i na JJ RLS8 zainstalowanym wczoraj. Mial ktos moze podobnie, albo zna rozwiazanie? Jeszcze nigdzie nie znalazlem nikogo, kto by tak mial, a nie chce gwary…

 9. Toldziu says:

  Aby przewijanie w menu było płynne musisz włączyć akcelerację sprzętową – paczka z HW_UI w nazwie.

 10. rocheuro says:

  co do testow to jeszcze uruchomilem Asphalt 5 – chodzi plynnie. a w NeoCore na 691 OC mam 43 klatki.. to dobry wynik chyba. w Linpack mam 8.25 Mflops.

 11. rocheuro says:

  dzieki za odpowiedz, ja zainstalowalem wczoraj najnowszy JJ RLS8 i smiga az milo :D.. Quadrant – 559pkt (wylaczony Stagefright – nawet nie wiem co to jest) ale chyba jest wylaczony rozumiem, procek ustawiony na 691 (CpuBoost) bateria – dopiero sie okaze 😉 co do FLB-Froyo G2 R6 po zainstalowaniu calosci i paczek OC chodzil wolno nie wiem dlaczego. Jedyne co mnie wkurza w tych roznych wersjach to to, ze w samym menu aplikacji przewijanie ikon chodzi niezbyt plynnie. da sie to jakos zmienic?

 12. Toldziu says:

  Powiem w ten sposób, poprzednia wersja JJ czyli 6 była wolniejsza od FLB. Natomiast ta wersja wydaje się szybsza od FLB. Dodatkowo dzisiaj wyszła nowa wersja JJ ale jeszcze jej nie testowałem. Co do wyniku w quadrancie to jest on z włączonym stagefright co daje tak wysoki wynik jednak co do wiarygodności zdania są podzielone. Z wyłączonym stagefright, z samym podkręceniem procka i AHB wyniki są rzędu 590-600pkt’ów. Bateria trzyma 2 dni przy normalnym użytkowaniu, oszczędzając 3 dni na luzie.

*


-->