• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter

ZTE Tourbus w Warszawie

Posted on August/13/2017 | Categories: Videos 0 Comment

Na trasie pokazowego autobusu ZTE odwiedziliśmy Wrocław, Warszawa i Kraków. W każdym z miast tourbus miał kilka przystanków, na których ekipa ZTE czekała na odwiedzających z gorącym poczęstunkiem.

Wszyscy odwiedzający mieli okazję poznać możliwości nowoczesnych urządzeń ZTE:

Smartfon ZTE Blade V6 wyróżnia atrakcyjny design oraz jakość użytych materiałów. Dzięki aluminiowej obudowie jest nie tylko elegancki, ale również odporny na wszelkie zarysowania. Ponadto, Blade V6 wyróżnia się smukłym kształtem (142×69,5×6,8 mm) i niewielką wagą (122 g). Smartfon jest wyposażony w aparat główny z matrycą 13 Mpx i podwójną diodą LED umożliwiający nagrywanie filmów w jakości HD (1280×720 pikseli). ZTE Blade V6 ma innowacyjny system obsługi Smart Sense, który umożliwia kontrolowanie wybranych funkcji urządzenia (np. odbieranie połączeń, wyciszenie telefonu, włączenie aparatu) za pomocą dedykowanych gestów. ZTE Blade V6 dostępny jest w sieci Play i sprzedaży internetowej.

Smartfon ZTE Blade A452 posiada baterię o pojemności 4000 mAh. Wystarcza ona na 5 godzin oglądania filmów lub 17 godzin rozmów bez przerwy. Dodatkowo, ZTE Blade A452 dzięki pojemnej baterii posiada funkcję ładowania innych sprzętów elektronicznych oraz pozostaje w stanie czuwania przez pół miesiąca. Jednocześnie smartfon mieści się w smukłej obudowie o rozmiarach 145,5 x 71,5 x 9,25 mm. Dzięki opcji dual SIM użytkownik może korzystać z dwóch kart SIM jednocześnie. Smartfon dostępny jest w sieci Plus oraz w sprzedaży Internetowej.

ZTE Spro 2 to multimedialny projektor, który wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami (12,95 x 13,2 x 3,8 centymetrów), niedużą wagą (526 gramów) oraz szeregiem innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Rzutnik umożliwia oglądanie prezentacji i filmów bez konieczności podłączania go do innych urządzeń za pomocą kabla, a nawet wyświetlanie treści bezpośrednio z Internetu bez pośrednictwa komputera, smartfona czy tabletu. W ten sposób możemy prezentować obraz z jasnością 200 lumenów, jakością HD (1280×720 pikseli) na ekranie o przekątnej do 120 cali w dowolnym miejscu, jeśli tylko dysponujemy dostępem do sieci 3G lub LTE. Dodatkową, przydatną zaletą urządzenia jest funkcja hot spotu. ZTE Spro 2 może zapewnić dostęp do Internetu poprzez sieć WiFi dla 10 urządzeń jednocześnie. Długi czas pracy bez konieczności podłączenia do prądu zapewnia bateria o pojemności 6300 mAh. Projektor dostępny jest w sieciach Plus, i Orange oraz w sprzedaży Internetowej.

Poza, opisanymi powyżej urządzeniami w tourbusie ZTE można było obejrzeć szereg innych innowacyjnych urządzeń takich jak smartfony ZTE Axon Mini i Elite oraz ZTE Blade L5.

Did you like this? Share it:
Tags: , ,

*